ΟΜΟΡΦΙΑ, ΤΟ ΓΑΛΛΙΚΟ ΥΦΟΣ ΚΑΙ ΣΤΙΛ
Dr. Bea Αισθητική
Ενώ η νεανικότητα δημιουργείι διαφορετικά νοήματα για κάθε γυναίκα, υπάρχουν κοινά ιδεώδη που ακολουθούν οι γυναίκες παγκοσμίως, ανεξαρτήτως πολιτιστικού υποβάθρου ή προσωπικής αντίληψης της ομορφιάς. Ανάμεσα σε αυτά τα ιδεώδη, η φυσικότητα και η μέτρια προσέγγιση ξεχωρίζουν σίγουρα. Αυτή είναι η προσωπική μου πεποίθηση και προσέγγιση για την αντιμετώπιση της γήρανσης, την οποία συνιστώ στις ασθενείς μου με βαση τον γαλλικό τρόπο ομορφιάς! Στόχος μου είναι να ενισχύσω την ομορφιά σας βήμα προς βήμα, συνάδοντας με την ηλικία και το χαρακτήρα σας. Λατρεύω να αναδεικνύω τα καλύτερα σας χαρακτηριστικά και να επιτυγχάνω αρμονία στο πρόσωπό σας, έτσι ώστε να δείχνετε βελτιωμένη αλλά και φυσική. Ως παθιασμένη υποστηρίκτρια των φυσικών μεθόδων αναζωογόνησης, είναι πάντα χαρά μου να προσφέρω στους ασθενείς μου τις καλύτερες και υψηλότερης ποιότητας καινοτομίες, σύμφωνα με τις τελευταίες παγκόσμιες τάσεις. Μια ατομική προσέγγιση για κάθε ασθενή, μια καινοτόμος οπτική για την αισθητική και φυσικές μεθόδους, που συνάδουν με τον σύγχρονο τρόπο ζωής, είναι μόνο μερικοί από τους λόγους για τους οποίους, πολλές κυρίες και κύριοι, έρχονται στην κλινική μου για μια δόση νεανικότητας.
Dr Bea Povigna
Ιατρική Αντιγήρανσης
Dr Bea Povigna
Βιογραφία:
Η Dr. Bea Povignac ασχολείται με την αισθητική ιατρική από το 2011. Έχει παρακολουθήσει πολλά εκπαιδευτικά προγράμματα στο Βελιγράδι, τη Νίκαια και το Παρίσι. Είναι Πρόεδρος και ιδρυτής του Sudela, μιας σερβικής ένωσης για γιατρούς που εξειδικεύονται στην αισθητική του προσώπου. Στόχος της είνα να αναζωογονήσει και να ομορφύνει με “γαλλική πινελιά,” δηλαδή, να δημιουργήσει μια φυσικότερη εμφάνιση. Προγραμματίζει προσεκτικά τις διαδικασίες και τις προσαρμόζει για κάθε ασθενή. Εργάζεται αποκλειστικά με πιστοποιημένα και υψηλής ποιότητας προϊόντα.
Dr Ivana Kunijevic
Βιογραφία:
Η Dr Ivana Kunijevic αποφοίτησε από τη Σχολή Οδοντιατρικής στο Βελιγράδι το 1995. Αφού αποφοίτησε, εργάστηκε ως νεαρό ταλέντο στο Τμήμα Βιοχημείας μέχρι το 1997, και έναν χρόνο αργότερα έγινε βοηθός στο Τμήμα Δικαστικής Ιατρικής.
Το 2001, συνέχισε την επαγγελματική της καριέρα ως οδοντίατρος στην Ισπανία, στο οδοντιατρικό κέντρο “Dentalia” στη Μάρμπεγια. Αφού επέστρεψε στη Σερβία το 2010, εργάστηκε ως Κεφαλαιοφύλακας στο Τμήμα Οδοντιατρικής του ιδιωτικού νοσοκομείου “Belmedic”.
Από το 2013, η Dr Ivana Kunijevic αφοσιώθηκε στο να εργάζεται στο οδοντιατρικό κέντρο “Omnident,” όπου εξειδικεύτηκε στη συντηρητική οδοντιατρική με έμφαση στην αισθητική οδοντιατρική.
Δρ. Η Kunijević ασκεί τη Γενική Οδοντιατρική και την Αποκατάσταση και την τελευταία δεκαετία έχει διαπρέψει ιδιαίτερα στον τομέα της αισθητικής οδοντιατρικής. Εξελίσσει συνεχώς τις επαγγελματικές της ικανότητες και γνώσεις με τη συμμετοχή σε συνέδρια και προγράμματα στη Σερβία και το εξωτερικό.
Το 2023, έφτασε στο επίπεδο της “Άριστης Αισθητικής Οδοντιατρικής” υπό την καθοδήγηση του Καθηγητή Γκαλίπ Γκουρέλ, πρωτοπόρου στην Αισθητική Οδοντιατρική.
Σήμερα, η Dr Ivana Kunijevic εργάζεται στην κλινική της “Dr Bea Αισθητική,” όπου η εργασία της είναι αφιερωμένη στην παροχή ολοκληρωμένης οδοντιατρικής φροντίδας, με έμφαση στη διατήρηση της φυσικής εμφάνισης και αισθητικής του χαμόγελου των ασθενών.
Είναι μέλος των Σερβικών και Ελληνικών Οδοντιατρικών Συλλόγων.
Εκτός από τη μητρική της γλώσσα, διαθέτει επαγγελματικές γνώσεις σε αγγλικά, ισπανικά και ελληνικά, καθώς και βασικές γνώσεις γαλλικών
Η Ομάδα μας
Dr. Ivana Kunijevic (ex Markovic)